17. Europejski Festiwal Filmowy
INTEGRACJA TY i JA - 3-7 listopada 2020 r.

Aktualności

21 września 2020

Dołącz do zespołu wolontariuszy!

Jak co roku serdecznie zapraszamy wszystkich do dołączenia do integracyjnego zespołu wolontariuszy. Czeka na Was mnóstwo cennych doświadczeń!
 
15 września 2020

Trwa Filmowa Akademia Integracji

Przypomnijmy, że w tym roku nasz cykl odbywa się online. Spotykamy się w każdy wtorek na naszym kanale YouTube, Facebooku lub stronie internetowej. Prelekcje prowadzi Łukasz Maciejewski.

więcej »

14 września 2020

Wystawa „Inni czy tacy sami?"

Podczas tegorocznego EFF Integracja Ty i Ja festiwalowe wydarzenia będą się odbywać nie tylko w festiwalowym centrum, czyli Koszalińskiej Bibliotece Publicznej, ale także np. na Politechnice Koszalińskiej. Przy okazji konferencji poświęconej aktywnemu uczestnictwu osób z niepełnosprawnościami w szeroko pojętym życiu kulturalnym będzie prezentowana wystawa fotograficzna „Inni czy tacy sami? Szczecin w obiektywie osób niepełnosprawnych”.

więcej »

21 sierpnia 2020

Filmowa Akademia Integracji online

Filmowa Akademia Integracji nie mogła się w tym roku odbyć na żywo, ale nic straconego – zapraszamy na cykliczne spotkania online. Bedzie ich dwanaście, a poprowadzi je niezrównany Łukasz Maciejewski.

więcej »

11 sierpnia 2020

Plakat 17. EFF Integracja Ty i Ja gotowy!

Oto i on! Nasz tegoroczny festiwalowy plakat. Autorem jest Grzegorz Otulakowski. To już czwarty rok naszej współpracy z artystą.

więcej »

21 lipca 2020

Nowy termin 17. EFF Integracja Ty i Ja - 3-7 listopada 2020 r.

W tym roku Europejski Festiwal Filmowy Integracja Ty i Ja odbędzie się od 3 do 7 listopada. Koronawirus SARS-COV-2 pokrzyżował plany imprezom wielkim, dużym i małym, lokalnym, ogólnokrajowym i międzynarodowym. Mając na względzie przede wszystkim zdrowie i bezpieczeństwo gości i uczestników Festiwalu, postanowiliśmy przesunąć go w czasie, z nadzieję, że w listopadzie spotkamy się w dobrej, zdrowej atmosferze z naszymi festiwalowymi przyjaciółmi.

więcej »