17. Europejski Festiwal Filmowy
INTEGRACJA TY i JA - 8-12 września 2020 r.

Aktualności

29 maja 2020

Spotkanie Sieci Dostępnych Festiwali Be-In!

Nasi przyjaciele z Sieci Dostępnych Festiwali Be-In! nie poddają się pandemii i (podobnie jak my) przygotowują swoje wydarzenia z uwzględnieniem szerszej obecności w Internecie. W dniu 29 maja 2020 r. spotkaliśmy się przed monitorami w gronie przestawicieli organizatorów 6 festiwali, skupionych wokół idei dostępności kultury, w tym przede wszystkim kultury filmowej, dla osób z niepełnosprawnościami.

więcej »

24 kwietnia 2020

Przedłużamy nabór filmów!

W związku z obecną sytuacją przedłużamy nabór filmów w konkursie 17. EFF  Integracja Ty i Ja. Na wasze filmy fabularne, dokumentalne i amatorskie czekamy do 1 czerwca 2020. Wszystkie szczegółowe informacje dotyczące naboru dostępne są w zakładce regulamin. Czekamy na wasze filmy :)

 

więcej »

12 marca 2020

Działania EFF Integracja Ty i Ja w czasie epidemii SARS-COV-2

Drodzy Przyjaciele i Partnerzy,

w związku z epidemią SARS-COV-2 informujemy, że od dnia 12 marca 2020 r. do odwołania Biuro Organizacyjne EFF Integracja Ty i Ja będzie zamknięte. Nasz Zespół jednak wciąż działa i bez dnia odpoczynku przygotowuje tegoroczny Festiwal! Zapraszamy do kontaktu e-mailowego oraz telefonicznego!

 

więcej »

02 stycznia 2020

Otwieramy nabór filmów w konkursie 17. EFF Integracja Ty i Ja!

Nabór filmów do konkursu głównego 17. Europejskiego Festiwalu Filmowego Integracja Ty i Ja właśnie został otwarty. Na wasze zgłoszenia czekamy do 1 maja 2020.

więcej »

30 października 2019

Działo się! Film o 16. EEF Integracja Ty i Ja

Pięć festiwalowych dni w sześć filmowych minut - zapraszamy do obejrzenia podsumowania 16. Europejskiego Festiwalu Filmowego Integracja Ty i Ja. Zobaczcie, jak kolorowo, integracyjnie i pozytywnie było! Film znajdziecie na naszej stronie (okienko obok) lub na https://www.youtube.com/watch?v=joQCfd6djL0

więcej »

08 września 2019

Dziękujemy!

Trudno w to uwierzyć, ale 16. EFF Integracja Ty i Ja dobiegł końca. Dzięki Wam – naszym Gościom, Widzom, Przyjaciołom i Sympatykom – po raz kolejny program wydarzeń z plakatu zmienił się w pełne życia, optymizmu i otwartości, bezpretensjonalne wydarzenie, gdzie człowiekowi do człowieka jak naprawdę blisko. To Wasza zasługa!

więcej »