15. Europejski Festiwal Filmowy
INTEGRACJA TY i JA - 4-8 września 2018 r.

Aktualności

Pięknie dziękujemy!!!

Dziękujemy sponsorom, partnerom, stowarzyszeniom, fundacjom, instytucjom, organizacjom za wsparcie finansowe, logistyczne i organizacyjne, dzięki któremu mogliśmy przeprowadzić festiwal sprawnie i na wysokim poziomie.

Dziękujemy Wam Filmowcy za piękne, poruszające, mądre, wzruszające i odważne obrazy niepełnosprawności, za Waszych bohaterów, zmuszanie nas do myślenia, wartościowania i za udowadnianie, że film jest dziedziną bez barier, ograniczeń, prawdziwie integracyjną.

Dziękujemy Artystom za wspaniałą muzykę, fotografię, sztukę, piękno. Po prostu.

Dziękujemy Wam Widzowie za otwarte głowy, za skupienie, za to że wybieracie kino świadomie. Za Waszą niezawodną obecnośc. Że przychodzicie do nas po Coś.

Dziękujemy Wam Jurorzy za mądry i trafny werdykt, profesjonalizm, wrażliwość, wiedzę, i za to, że zgodziliście się spędzić długie godziny w sali kinowej, choć wiemy, że bywało trudno...

Dziękujemy Wam, nasi wspaniali Goście. To od Was, mistrzów życia, uczymy się pokory, integracji i tego jak żyć. Dziękujemy za wspaniałe spotkania, Wasze historie, inspiracje. To dzięki Wam wiemy, o czym i jak jeszcze powinniśmy rozmawiać. Jesteście sensem tej imprezy.

Dziękujemy Wolontariuszom za to, że jest Was wszędzie pełno, dziękujemy za Wasze zaangażowanie, pozytywną energię, czas, uśmiech, dobry humor od wczesnego rana do późnego wieczora.

Dziękujemy Sympatykom, Przyjaciołom i wszystkim dobrym Aniołom, które bezinteresownie pomagały nam w drobnych, ale jakże ważnych sprawach. Dziękujemy za każdą życzliwość, przysługę, kawę, ciasto i dobre słowo.

Dziękujemy Dziennikarzom i mediom za zainteresowanie festiwalem i jego promocję. Dzięki Wam o naszej imprezie głośno jest w całej Polsce.

Dziękujemy organizatorom Małych Festiwali za sianie idei integracji w całej Polsce, zwłaszcza tam, gdzie sprawy osób niepełnosprawnych i ich dostęp do kultury jest mocno ograniczony.

Dziękujemy Wam wszystkim, bo dajecie nam pewność, że to co robimy ma sens. Do zobaczenia!

Organizatorzy Europejskiego Festiwalu Filmowego Integracja Ty i Ja