15. Europejski Festiwal Filmowy
INTEGRACJA TY i JA - 4-8 września 2018 r.

Aktualności

Koszalińskie Towarzystwo Społeczno - Kulturalne Liderem NGO 2016!

lider ngo

W dniu 7 października 2016 r., w ramach Koszalińskiego Dnia Organizacji Pozarządowych, w trakcie uroczystej Gali rozstrzygnięto konkurs "Koszaliński Lider NGO 2016". Miło nam poinformować, że w uznaniu za realizację 12. Europejskiego Festiwalu Filmowego Integracja Ty i Ja w 2015 roku tytuł "Koszaliński Lider NGO 2016" otrzymało Koszalińskie Towarzystwo Społeczno - Kulturalne.

Koszaliński Dzień Organizacji Pozarządowych, obchodzony w 2016 roku już po raz drugi, ma na celu podkreślenie roli organizacji pozarządowych w budowaniu społeczeństwa obywatelskiego, a także ich działań na rzecz mieszkańców i rozwoju lokalnej wspólnoty. Ideą tego dnia jest docenienie i wyróżnienie organizacji oraz wzmocnienie świadomości mieszkańców naszego miasta nt. pojmowanych przez nie aktywności i działań statutowych.

Konkurs "Koszaliński Lider NGO 2015" organizowany był przez Urząd Miejski w Koszalinie, a jego realizatorem była Pracownia Pozarządowa. Kapituła konkursu, złożona z przedstawicieli koszalińskiej Gminnej Rady Działalności Pożytku Publicznego, poddała ocenie merytorycznej 15 wniosków. Przyznano 8 podziękowań, 6 wyróżnień oraz 1 nagrodę główną. Statuetkę z rąk p. Tomasza Czuczaka, Sekretarza Miasta Koszalin, odebrali Prezes KTSK Dariusz Pawlikowski, Wiceprezes Barbara Bielińska - Jaroszyk oraz Sekretarz Piotr Andrzej Bochenek.

W imieniu wszystkich członków i sympatyków KTSK oraz realizatorów i przyjaciół Europejskiego Festiwalu Filmowego Integracja Ty i Ja serdeczenie DZIĘKUJEMY!