18. Europejski Festiwal Filmowy
INTEGRACJA TY i JA - 7-11 września 2021 r.

Aktualności

11 grudnia 2021

Tydzień Osób Niepełnosprawnych w Europejskim Trybunale Obrachunkowym

W Europejskim Trybunale Obrachunkowym w Luksemburgu po raz pierwszy zorganizowany został Tydzień Osób Niepełnosprawnych.

więcej »

06 grudnia 2021

Złoty Krzyż Zasługi dla Barbary Jaroszyk

Barbara Jaroszyk, dyrektor Europejskiego Festiwalu Filmowego Integracja Ty i Ja odznaczona przez Andrzeja Dudę, Prezydenta RP.

więcej »

18 listopada 2021

Integracja Ty i Ja w Europejskim Trybunale Obrachunkowym

Europejski Festiwal Filmowy Integracja Ty i Ja będzie w najbliższym czasie gościł w Europejskim Trybunale Obrachunkowym. W dniach 22.11 - 22.12.2021 przekrojowa wystawa wielkoformatowych zdjęć z Fotokonfrontacji, realizowanych w ostatnich latach w ramach festiwalu pod kierownictwem Wojciecha Szweja, będzie prezentowana w siedzibie Trybunału w Luksemburgu.

więcej »

11 września 2021

Laureaci 18. EFF Integracja Ty i Ja

W piątkowy wieczór poznaliśmy laureatów tegorocznego festiwalu. Jury postanowiło przyznać wyróżnienia i statuetki Motyla 2021 filmom fabularnym, dokumentalnym i amatorskim.

statuetki 2021

więcej »

09 września 2021

Trzeba tylko chcieć

Znają smak zwycięstwa, ale nie obce są im też trudności dnia codziennego. W tym roku na festiwalu gościmi trójkę fantastycznych sportowców. Utytułowani lekkoatleci odwiedzają uczniów koszalińskich szkół. Moderatorem spotkań jest dziennikarz i komentator sportowy, Krzysztof Głombowicz.

więcej »

08 września 2021

Festiwal - dzień drugi

Konferencja naukowa, seanse konkursowe, quiz, spotkania z paraolimpijczykami oraz z jurorami - drugi dzień festiwalu "Integracja Ty i Ja" obfitował w wiele, ciekawych wydarzeń. 

konferencja 1

więcej »